ORION działa na rynku od 2005 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi staliśmy się jedną z wiodących firm w swojej dziedzinie w Polsce oraz Europie Wschodniej.

Jesteśmy wyspecjalizowanym dostawcą elementów montażowych do tłumików i układów wydechowych. W ofercie posiadamy wszystkie niezbędne części do ich prawidłowego montażu. Dostarczamy produkty do największych dystrybutorów w Polsce i za granicą pod marką „Orion” oraz markami własnymi odbiorców.

W naszej ofercie znajduje się około 3000 różnych elementów do układów wydechowych. Do najważniejszych należą: katalizatory, filtry cząstek stałych (filtry DPF), wieszaki gumowe, uszczelki i pierścienie, łączniki metalowe, sprężyny, obejmy, śruby i nakrętki, złącza elastyczne, złącza z flanszą oraz elementy naprawcze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą asortymentową.

Nasze atuty to: szerokość asortymentu, kompletność oferty, wysoka dostępność towaru, dbałość o jakość produktu oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Ponad 10 lat działalności na rynku uczyniło z nas prawdziwych specjalistów w dziedzinie układów wydechowych. Chętnie dzielimy się nabytym doświadczeniem z naszymi partnerami.

Zaopatrujemy sieci dystrybutorów części motoryzacyjnych. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej oraz do warsztatów. Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt.

Dużą wagę przywiązujemy do jakości naszych produktów. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Czas i potrzeby naszych kontrahentów darzymy najwyższym szacunkiem. Dziękujemy Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

baner 5

ASU